Żary

Warsztatowa, Żary

Dom w zabudowie dwurodzinnej (bliźniak) w Żarach na ul. Ptasiej/ul. Warsztatowej

Oferujemy Państwu dom jednorodzinny wolnostojący z dwoma lokalami mieszkalnymi o powierzchni podłogi 93 m2 wraz z przynależną dużą działką około 506 m2. Dom zlokalizowany jest przy ul. Warsztatowej na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domów dwurodzinnych.

 

Ptasia, Żary

Rozpoczynamy sprzedaż naszej nowej inwestycji w Żarach przy ulicy Ptasiej.

Oferujemy Państwu dom jednorodzinny wolnostojący z dwoma lokalami mieszkalnymi o powierzchni podłogi 102 m2 wraz z przynależną działką wielkości około 475 m2. Dom zlokalizowany jest przy ul. Ptasiej na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych.

Charakterystyczne dla osiedla to cisza i spokój a jednocześnie bardzo bliska odległość do centrum i obwodnicy, którą swobodnie można pojechać w kierunku Żagania lub Zielonej Góry. Bardzo dużym atutem jest infrastruktura, ponieważ ulica Ptasia i sąsiednia Słowicza mają położony asfalt i oświetlenie co zapewnia duży komfort dla mieszkańców.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domów dwurodzinnych.

Izerska, Żary

To już ostatni etap na ulicy Izerskiej, która jest idealnym miejscem do życia łącząc bliskość do centrum miasta a jednocześnie ciszę i spokój. Potwierdzają to nasi dotychczasowi Klienci.

Oferujemy Państwu lokale mieszkalne w zabudowie czterorodzinnej w promocji z podwyższonym standardem w cenie. Budowane w wysokim standardzie, najnowszych technologiach z zastosowaniem materiałów najwyższej jakości. Lokale mieszkalne usytuowane są w bliskim centrum Żar przy ul. Izerskiej. Osiedle położone jest w spokojnej okolicy z pełną infrastrukturą komunikacyjną – oświetloną ulicą, w pobliżu parku.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domów czterorodzinnych.