Strona główna-old

Śmigielski Group działa na rynku już od 1994r.

Początkowo firma zajmowała się zarówno produkcją, sprzedażą jak i montażem okien, drzwi i bram garażowych. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, Śmigielski Group wprowadził do swojej oferty budowę domów w zabudowie jednorodzinnej, dwurodzinnej i szeregowej w najnowszych technologiach energooszczędnych.

Już ponad 400 rodzin zamieszkało w naszych domach,

dzięki temu znajdując swój zaciszny kąt. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów w 2011r. firma otworzyła Biuro obrotu nieruchomościami, które pozwala kompleksowo obsłużyć każdego Klienta, służąc pomocą w zamianie mieszkania na dom oraz sprzedaży mieszkań, domów, gruntów i zakupie nowych. Chcąc ułatwić nabycie nieruchomości firma proponuje kompleksową obsługę kredytową oraz prawno-skarbową .

Śmigielski Group systematycznie zwiększa swoją ofertę,

budując nowe osiedla, na których znajdą dom zarówno osoby młode nabywające pierwszą nieruchomość wykorzystując dofinansowania oferowane przez Państwo, jak również osoby, które chcą zamienić dotychczasowe mieszkanie na bezczynszowy dom z działką w atrakcyjnej cenie i lokalizacji. Wykorzystując doświadczenie i współpracując z doświadczonymi Wykonawcami firma rozpoczęła realizację inwestycji na kolejnych rynkach we Wrocławiu i Lubinie pod nazwą DŚ Development. Na dzień dzisiejszy Śmigielski Group-Zielona Góra wraz z Śmigielski Group-Leszno i DŚ Development tworzy grupę kapitałową. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Domy jedno i dwurodzinne w Nowej Soli przy ulicy Zygmunta Starego.

Nowe domy od dewelopera w Nowej Soli.
Domy jednorodzinne, parterowe, wybudowane na działkach o powierzchni około 800 m2. Działki domów jednorodzinnych od tyłu graniczą z zagajnikiem sosnowym, co zapewni zapach lasu w naszym salonie. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego zostanie on zachowany jako teren zieleni urządzonej.

Domy dwulokalowe to nasza sprawdzona oferta, potwierdzają to nasi dotychczasowi Klienci. Wszystkie nasze inwestycje posiadają ogródek oraz garaż.

„Apartamenty Willowa” Zielona Góra - Czarkowo

Nasza nowa inwestycja to 10 domów w zabudowie szeregowej z dwoma niezależnymi apartamentami w każdym z nich przy ulicy Willowej na osiedlu Czarkowo.
Apartament na parterze będzie miał powierzchnię 51 m2 natomiast na piętrze 58 m2. Do mieszkania na parterze będzie przynależny ogródek z prawem do wyłącznego korzystania będącym idealnym miejscem do zabawy dla dzieci lub zrobienia grilla ze znajomymi.
Spokojna okolica, bliskość lasu a jednocześnie bardzo dobre połączenie komunikacyjne z centrum miasta, Trasą Północną czy też CRS to główne zalety powstającego kameralnego osiedla.

 

ŚMIGIELSKI GROUP

Biuro główne:
Godziny otwarcia 8:00-16:00
ul. Dąbrowskiego 7
64-100 Leszno

tel./fax: 65 529 50 63
tel. kom: 731 500 383
e-mail: biuro@smigielskigroup.pl

Dział handlowy:

Radosław Śmigielski
Opiekun Klienta ds. Nieruchomości
tel: 605 985 053
e-mail: radoslaw.smigielski@smigielskigroup.pl