Inwestycje zrealizowane

Zielona Góra - Osiedle Leśny Zakątek

I etap na osiedlu „Leśny Zakątek” w Starym Kisielinie przy ul. Pionierów Lubuskich polegał na wybudowaniu domu jednorodzinnego z dwoma lokalami mieszkalnymi w stanie deweloperskim w środku. Wykonane zostały także prace na zewnątrz budynku, tj. tarasy czy podjazdy z kostki betonowej. Całość inwestycji została ogrodzona płotem malowanym proszkowo w kolorze antracytowym. Dodatkowo od frontu zostały zamontowane bramy oraz furtki, również w kolorze antracytowym. Całość osiedla będą tworzyły łącznie trzy budynki z 10 lokalami mieszkalnymi, z których każdy będzie dysponował miejscami postojowymi na podjeździe przed domem. Na osiedlu dostępny jest już internet i TV dostarczane za pomocą światłowodu przez operatora - firmę „Terra”. Zapewni to mieszkańcom duży komfort w dostępie do multimediów. Obecnie trwają intensywne prace wykończeniowe przy II etapie, którego zakończenie planowane jest na koniec wakacji. Zachęcamy do przejrzenia zdjęć z inwestycji poniżej.

Zielona Góra - ul. Źródlana

Źródlana.

Budowa domu jednorodzinnego z dwoma lokalami mieszkalnymi. Budynek wyróżnia się na tle innych domów z sąsiedztwa bryłą architektoniczną, gdzie dach po bokach jest zakończony ogniomurkami dającymi nowoczesny design. Zastosowaliśmy w nim bezokapowy system rynnowy firmy „GALECO”, który sprawia że na zewnątrz nie widać rur spustowych.
Oddany do użytkowania.

Żary - ul. Izerska I etap

Żary I etap:

To budowa dwóch domów w zabudowie czterorodzinnej z otwartym podjazdem i miejscami postojowymi. Budynki wyróżniają się nowoczesną architektura, dobrze dobraną kolorystyką elewacji, płaską dachówką ceramiczną, oknami kolankowymi na piętrze zapewniającymi więcej światła w pokojach. Każdy z lokali posiada instalację kominową do podłączenia kominka i własny ogródek.
Oddany do użytkowania.