Inwestycje zrealizowane

Osiedle w Zielonej Górze – rok po zakończeniu inwestycji (wideo)

Brzezie k. Sulechowa

 dwa domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej wraz z infrastrukturą i przyłączami. Jest to optymalny projekt o powierzchni podłogi 80 m2 i komfortowym układem pomieszczeń.
Oddany do użytkowania.

Zakończona inwestycja w Kisielinie, Zielona Góra

Zakończyliśmy ostatni etap naszej inwestycji w Kisielinie, w Zielonej Górze. Inwestycja polegała na wybudowaniu dwóch domów w zabudowie czterorodzinnej oraz domu w zabudowie bliźniaczej. Inwestycja zakończyło się sukcesem, a wszystkie transakcje przebiegły pomyślnie:)

III etap - Inwestycja w Żarach

Kolejny etap naszej inwestycji w Żarach przy ulicy Izerskiej został zakończony. Polegał na wybudowaniu dwóch domów z czterema lokalami mieszkalnymi każdy. To już trzeci etap tej inwestycji, w którym zamieszka 8 rodzin. Każdy lokal posiada swój kawałek działki co zapewni mieszkańcom możliwość do wstawienia piaskownicy dla dzieci i wspólnych z nimi zabaw lub zrobienia grilla ze znajomymi na zielonej trawie. W środku mieszkania zostały wykończone w stanie deweloperskim. Każdy z nich posiada instalację gotową do podłączenia kominka dzięki, któremu nadchodzące święta zyskają niezapomniany klimat. Przed domami przygotowaliśmy miejsca postojowe, co w dzisiejszych czasach bardzo poprawia komfort życia dla Właścicieli. Dodatkowo na zakończenie inwestycji nawieźliśmy tłucznia na drogę i ją wyrównaliśmy, żeby mieszkańcy nie brnęli w błocie i kałużach.

II etap - Inwestycja w Żarach

Zakończyliśmy budowę domów z II etapu naszej inwestycji w Żarach przy ulicy Izerskiej.

Cała inwestycja została sprzedana.

Domy zostały oddane w stanie deweloperskim czyli z położonymi tynkami cementowo- wapiennymi na ścianach i sufitach, wylanymi posadzkami betonowymi wraz z ociepleniem styropianem, rozprowadzonymi instalacjami elektrycznymi, grzewczymi i wodno kanalizacyjnymi.

To co wyróżnia nas jako dewelopera to inwestycje mają wykonane tarasy i podjazdy z kostki betonowej a działki są ogrodzone płotem panelowym malowanym proszkowo w kolorze antracyt. Dbamy również o takie detale jak ogrodzone miejsce na kosze ze śmieciami.

Na naszych inwestycjach nie montujemy plastikowych żółtych skrzynek gazowych nie pasujących do pozostałych
elementów, tylko inwestujemy w skrzynki aluminiowe wykonywane na zamówienie w kolorze antracyt.

Żary - ul. Izerska I etap

Żary I etap:

To budowa dwóch domów w zabudowie czterorodzinnej z otwartym podjazdem i miejscami postojowymi. Budynki wyróżniają się nowoczesną architektura, dobrze dobraną kolorystyką elewacji, płaską dachówką ceramiczną, oknami kolankowymi na piętrze zapewniającymi więcej światła w pokojach. Każdy z lokali posiada instalację kominową do podłączenia kominka i własny ogródek.
Oddany do użytkowania.

Zielona Góra - ul. Źródlana

Źródlana.

Budowa domu jednorodzinnego z dwoma lokalami mieszkalnymi. Budynek wyróżnia się na tle innych domów z sąsiedztwa bryłą architektoniczną, gdzie dach po bokach jest zakończony ogniomurkami dającymi nowoczesny design. Zastosowaliśmy w nim bezokapowy system rynnowy firmy „GALECO”, który sprawia że na zewnątrz nie widać rur spustowych.
Oddany do użytkowania.

Zielona Góra - Osiedle Leśny Zakątek

I etap na osiedlu „Leśny Zakątek” w Starym Kisielinie przy ul. Pionierów Lubuskich polegał na wybudowaniu domu jednorodzinnego z dwoma lokalami mieszkalnymi w stanie deweloperskim w środku. Wykonane zostały także prace na zewnątrz budynku, tj. tarasy czy podjazdy z kostki betonowej. Całość inwestycji została ogrodzona płotem malowanym proszkowo w kolorze antracytowym. Dodatkowo od frontu zostały zamontowane bramy oraz furtki, również w kolorze antracytowym. Całość osiedla będą tworzyły łącznie trzy budynki z 10 lokalami mieszkalnymi, z których każdy będzie dysponował miejscami postojowymi na podjeździe przed domem. Na osiedlu dostępny jest już internet i TV dostarczane za pomocą światłowodu przez operatora - firmę „Terra”. Zapewni to mieszkańcom duży komfort w dostępie do multimediów. Obecnie trwają intensywne prace wykończeniowe przy II etapie, którego zakończenie planowane jest na koniec wakacji. Zachęcamy do przejrzenia zdjęć z inwestycji poniżej.